Dokumentujeme

Dokumentujeme

Dokument na míru aneb využijte archivu naší veřejnoprávní televize

Máte chviličku času, který byste rádi vyplnili sledováním pořadu, který rozšíří vaše obzory nebo vám dodá potřebnou energii či podporu v nepříjemných životních situacích? Zvolte si některé z dokumentů.

Dejte si dokument přesně na míru

Cítíte se unaveni? Trápí vás těžká životní situace, nebo si prostě přejete dopřát klidnou chvíli při sledování pořadu, který je vám blízký? Dokumenty jsou skvělou formou relaxace! Navíc s připojením na internet v rámci České republiky získáváte jedinečnou možnost nahlédnout do archivu naši státní televize, jejíž jsme všichni přispěvatelé. Můžete se tak vydat na cesty po našich i cizokrajných zemích, podívat se na život hasičů, i nahlédnout do soukromí života slavných osobností a ztotožnit se s jejich řešením problému.

Dodejte si sílu i elán

Sledování televize nemusí být jen bezmyšlenkovitá zábava. Pomocí dokumentů můžete nalézt dokonce i řešení na vaši konkrétní životní situaci. Podívejte se na ty nejkrásnější dokumenty z přírody a pocítíte úlevu po těžkém, stereotypním dni v práci, který máme sem tam občas úplně každý. Přáli byste si rozjet smysluplnou činnost ve vaší komunitě? Načerpejte dostatek inspirace s pořady věnujícími se venkovu, tradicím i multikulturním světě. Svou smysluplnou chvilku si zde najdou milovníci čtení, velkých strojů i popkultury.


Zdroj inspirace

Během krátké chvíle se můžete ocitnout v Československu roku 1946 a pozorovat každodenní život tehdejších lidí, i v ryzí současnosti ultramoderního Tchaj-wanu. Potřebujete inspiraci pro každodenní život? Neexistuje lepších programů, než jsou dokumenty! Posuďte sami!

Dokumenty můžete sledovat například o:

  • zásadách focení
  • výchově zvířecích mazlíčků
  • ekologii
  • historii
  • přírodě
  • cestování

A jaké téma si zvolíte vy?

Vložte komentář


Jméno (požadováno)


Příspěvek (požadováno)
Předešlý článek Další článek